2011 yılında Akel Proje Danışmanlık adı altında kurulmuş olan firmamız, 2015 yılından itibaren kendi Ar-Ge projelerini de hayata geçirmek adına FMA Biomedikal Mühendislik Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti. adı altında çalışmalarına devam etmektedir. Kuruluşundan bugüne yapmış olduğumuz bazı projeler referanslar bölümünde verilecektir. Firmamız birçok önemli ve başarılı projeye imza atmış olup, yaptıklarını yapacaklarının başlangıcı olarak görme ilkesinden hareket etmektedir. Bu manada geleceğe bakışımız mottosu daha başarılacak çok iş var olan, ” insan sahip olduklarının toplamı değil, fakat henüz gerçekleştiremediklerinin toplamıdır “ bilincinden hareketle şekillendirmeyi temel ölçüt kabul etmekteyiz.


FMA BİOMEDİKAL MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. OLARAK FARKIMIZ

Bir projeniz var, sermayeniz yok! Sermayeniz var, projeniz yok!

Çözüm FMA Biomedikal Mühendislik Danışmanlık San. ve TİC. LTD. ŞTİ.


Bir işletmenin baş etmek durumunda olduğu en zorlu sorunları belirliyor ve beyin fırtınası yöntemiyle çözümlerinin nasıl olabileceği konusuna odaklanıyoruz. Üzeri örtülmüş proje fikirlerini gün ışığına çıkartıyor ve projeye dönüştürüyoruz. Önerilen çözümlerin geliştirilmesi, proje kurgusuna dönüştürülmesi ve sonrasında projenin uygulanması noktasında şirketlerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.


Stratejik Ortaklık

Müşteri kavramı yerine “mükemmellik talibi” dediğimiz bir kavramla şirketlerimizle aynı takımın bir parçası olarak çalışıyoruz. Proje bittiğinde, bağımsız olarak, kendi iç kaynaklarıyla devam edebilmelerini sağlamak için projenin tüm aşamalarına onları dahil ediyor ve düzenli olarak gerekli tüm bilgi ve yetkinliği onlara aktarıyoruz.

Terzi Usül Hizmet Anlayışı

Nitelikli hizmeti çok proje yapmaktan ibaret pazarlama konseptinden öne koyan müşteri talebine gore hizmet anlayışını destek kapsamına uyarlayabilen modüler hizmet paketleri ile çalışma anlayışımız çöüzmü esnek iklimlerde oluşturabilmenin rahatlığını şirketlerimize sunmaktadır.


Baştan sona Yol arkadaşlığı

Projenin başlangıcından sonuna kadar şirketimizle birlikte yolun her aşamasında beraber yürürüz. Projenizi olgunlaştırır, proje yazımını gerçekleştirir ve ilgili kuruma sunarız. Projenin onay sürecinde , kurul ve hakem ziyaretlerinde yol gösterir ve kabul olasılığını artırırız. Kabul işleminden sonra, proje bitene kadar bütün ara raporları, şartname vb. raporlamaları hazırlarız. Yeni proje fırsatları çıkar çıkmaz sizi bilgilendirir ve projelerinizi beraber kurgularız.